wybierz autora:
  • 3 lutego, w naszym przedszkolu, odbyły się warsztaty ceramiczne, w których uczestniczyły dzieci z wszystkich grup. Każde dziecko z kawałka gliny "wyczarowało" dla siebie pamiątkę, którą będzie można zobaczyć za kilka tygodni.
    Relacja 2017-02-05, 21:56 | autor: Jola G
  • Wczoraj w naszym przedszkolu odbył się koncert kolęd. Dzieci zaprezentowały najpiękniejsze polskie kolędy. Całemu wydarzeniu towarzyszyła magiczna atmosfera. Dziękujemy dzieciom za wspaniały występ czego dowodem są poniższe zdjęcia.
    Relacja 2017-01-12, 23:13 | autor: Jola G
  • Drodzy Rodzice, pragniemy poinformować, że dobiegł końca nasz udział w logopedycznym projekcie "Wesoły pociąg". W okresie od 19.10- 02.12 nasze przedszkolaki uczestniczyły w ciekawych, różnorodnych zajęciach logopedycznych, prowadzonych zarówno przez
    Relacja 2016-12-14, 19:54 | autor: Kasia Wojtaszyk-Stachowska
  • Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy prac plastycNych, któa powstala w ramach projektu logopedycznego ,,Wesoły pociąg". Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i paniom nauczycielom za udział w konkursie. Od jakiegoś czasu mamy problem z dodawaniem
    Relacja 2016-12-13, 13:32 | autor: Kasia Wojtaszyk-Stachowska
  • Przez cały dzień i podczas różnych działań towarzyszyły nam Pluszowe Misie najczęściej wybierane przez dzieci pluszaki.
    Relacja 2016-11-25, 19:32 | autor: Zdzisława Wojtczak