wybierz autora:
  • Dziś w naszym przedszkolu odbyły się ciekawe zajęcia z wykorzystaniem klocków LEGO. W załączeniu krótka relacja fotograficzna.
    Relacja 2018-06-20, 14:36 | autor: Jola G
  • Podczas warsztatów plastycznych w grupie I, rodzice, w ramach edukacji regionalnej, wykonali makietę naszego przedszkola. Zachęcamy do oglądania pracy, która znajduje się na parterze przy szatniach. Dziękujemy rodzicom za współpracę i zaangażowanie.
    Relacja 2018-04-22, 21:44 | autor: Jola G
  • W środę maluszki odwiedziły zaprzyjaźnioną bibliotekę. Panie przygotowały ciekawe zajęcia wprowadzające dzieci w świat literatury.Zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji.
    Relacja 2018-04-22, 21:33 | autor: Jola G
  • Dzieci z grupy III a w Muzeum Poczty i Telekomunikacji poznawały historię telefonu, a także same go konstruowały bawiąc się doskonale co widać na fotkach. Zapraszam...
    Relacja 2018-04-17, 19:55 | autor: Zdzisława Wojtczak
  • Dzieci z grupy I w ubiegłym tygodniu poszukiwały w ogrodzie krokusów i innych kwiatów, które jesienią posadziły dzieci z grupy IVa. Niektórym dziewczynkom poszczęściło się i zobaczyły w trawce piękne krokusy. To znak, że wiosna na dobre zadomowiła