wybierz autora:
  • Pod okiem nauczycieli dzieci zrobiły pyszne słodkie smakołyki na kiermasz. Była również sałatka jarzynowa wykonana przez dzieci z zerówki :)
    Relacja 2018-10-25, 21:12 | autor: Klaudia K
  • 12 października w ramach międzynarodowego projektu "Piękna Nasza Polska Cała" organizowanym przez wydawnictwo Bliżej Przedszkola wszystkie dzieci z naszej placówki wzięły udział w zawodach sportowych pod hasłem "Biało - czerwoni". Motywem przewodnim
    Relacja 2018-10-16, 21:23 | autor: Klaudia K
  • W piątek 12 października gościł w naszym przedszkolu teatr ze spektaklem "Zaczarowany pokój" Dzieci miały okazję przekonać się jak ważne są tolerancja, szacunek, pomoc, przyjaźń i miłość, a także czym skutkuje ich bagatelizowanie.
    Relacja 2018-10-16, 21:09 | autor: Klaudia K
  • Dziś w ramach podsumowania tygodnia o owocach i warzywach dzieci z Grupy III robiły szaszłyki owocowe które później degustowały. Dzieciom bardzo się podobały warsztaty oraz przestrzegały zasad bezpieczeństwa. Polecam rodzicom by częściej gotowali z dziećmi
    Relacja 2018-10-05, 14:00 | autor: Klaudia K
  • Dnia 28.09.2018 w naszym przedszkolu gościł Teatr "Trakt" z przedstawieniem "Drogowy kłopot Bi-Bopa". Była to bajka o niesfornym Autobusie, drogowej kraksie, a także o tym że choć trudno jest wiedzieć wszystko warto słuchać dorosłych.
    Relacja 2018-10-01, 21:31 | autor: Klaudia K