wybierz autora:
  • Dzieci z grupy I w ubiegłym tygodniu poszukiwały w ogrodzie krokusów i innych kwiatów, które jesienią posadziły dzieci z grupy IVa. Niektórym dziewczynkom poszczęściło się i zobaczyły w trawce piękne krokusy. To znak, że wiosna na dobre zadomowiła
    Relacja 2018-04-15, 23:04 | autor: Jola G
  • We wtorek grupa IV miała zajęcia w ramach programu "Miasto Pokoleń". Pani edukator z Wrocławskiego Centrum Seniora, w ciekawy sposób, zainspirowała dzieci do działań mających na celu ochronę najbliższego środowiska.
    Relacja 2018-04-15, 22:57 | autor: Jola G
  • W piątek nasze przedszkole odwiedziły Panie z Kliniki Stomatologicznej ARTIDENT. Dzieci dowiedziały się jak należy prawidłowo szczotkować zęby a także, co jeść aby zęby mleczne jak najdłużej były zdrowe. Zagadnienia dotyczące higieny jamy ustnej nie są naszym przedszkolakom
    Relacja 2018-04-15, 22:50 | autor: Jola G
  • Dziś dzieci z grupy III przygotowywały piękne ozdoby świąteczne, którymi będą mogły przybrać swoje domy na święta.
    Relacja 2018-03-28, 14:02 | autor: Jola G
  • Dziś w grupie IV i IVa odbył się konkurs wiedzy matematycznej. Przedstawiciele grup świetnie poradzili sobie z zadaniami przygotowanymi przez P. Anię i P. Asię. Dzieci udowodniły, że matematyka , choć trudna, wcale nie musi być nudna.
    Relacja 2018-03-28, 13:57 | autor: Jola G