wybierz autora:
  • Dnia 9 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Na uroczystości mieliśmy zaszczyt gościć Panią z Departamentu Edukacji oraz przedstawicieli Rady Rodziców - którym za przybycie serdecznie dziękujemy. Najstarsza grupa oraz
    Relacja 2018-11-12, 18:39 | autor: Klaudia K
  • Dnia 8 listopada dzieci z grupy II i III zwiedziły fabrykę bombek w Krośnicach. Pod czujnym okiem pracowników fabryki dowiedzieliśmy się jakie są etapy produkcji bombek: 1. Dmuchanie - ze szklanej rurki są ręcznie wytwarzane przeróżne kształty ze szkła. 2.
    Relacja 2018-11-12, 17:50 | autor: Klaudia K
  • Dnia 24 Października w Naszym Przedszkolu odbył się Jesienny kiermasz. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przyniesione smakołyki oraz za udział w kiermaszu. Zapraszamy na krótką fotorelację z tego słodkiego dnia :)
    Relacja 2018-10-25, 21:25 | autor: Klaudia K
  • Pod okiem nauczycieli dzieci zrobiły pyszne słodkie smakołyki na kiermasz. Była również sałatka jarzynowa wykonana przez dzieci z zerówki :)