wybierz autora:
  • W ostatnim czasie grupy IIIa i IVa odwiedziły pobliski park. Dzieci poszukiwały pierwszych oznak jesieni i cieszyły się piękną pogodą a na koniec odwiedziły plac zabaw gdzie miło spędziły czas wolny.
    Relacja 2017-09-26, 21:57 | autor: Jola G
  • Ostatnie dni w naszej grupie ubiegają pod znakiem adaptacji. Maluszki w przedszkolu czują się coraz lepiej i chętnie uczestniczą w zabawach proponowanych przez nauczycielki a na ich twarzach coraz częściej można zobaczyć uśmiech.
    Relacja 2017-09-17, 22:48 | autor: Jola G
  • Drodzy rodzice, wszelkie informacje dotyczące ubezpieczenia dzieci od NNW znajdziecie Państwo w komunikatach wcześniejszych /załączono ogólne warunki i warianty/ Dodatkowych informacji oraz niezbędne formalności wyjaśnię osobiście, jestem do Państwa dyspozycji
    Komunikat 2017-09-13, 18:01 | autor: Lidia Walczak-Iżycka
  • SZANOWNI PAŃSTWO 10 WRZEŚNIA ZOSTAŁY WYSŁANE DO PAŃSTWA DROGĄ E-MAIL INFORMACJE DOTYCZĄCE ODPŁATNOŚCI ZA ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEDSZKOLA. BARDZO PROSZĘ O SPRAWDZENIE PODANYCH W UMOWACH SKRZYNEK INTERNETOWYCH. JEŻELI NIE DOTARŁA DO PAŃSTWA TAKA INFORMACJA, PROSZĘ O
    Komunikat 2017-09-13, 08:34 | autor: Lidia Walczak-Iżycka
  • Zebranie rodziców grupy IV A odbędzie się 12. 09. 2017 o godz. 15. 30 Prosimy o zapewnienie opieki dzieciom poza przedszkolem.
    Komunikat 2017-09-08, 05:11 | autor: Jola G