wybierz autora:
  • Dnia 24 Października w Naszym Przedszkolu odbył się Jesienny kiermasz. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przyniesione smakołyki oraz za udział w kiermaszu. Zapraszamy na krótką fotorelację z tego słodkiego dnia :)
    Relacja 2018-10-25, 21:25 | autor: Klaudia K
  • Pod okiem nauczycieli dzieci zrobiły pyszne słodkie smakołyki na kiermasz. Była również sałatka jarzynowa wykonana przez dzieci z zerówki :)
    Relacja 2018-10-25, 21:12 | autor: Klaudia K
  • Szanowni Państwo w imieniu Rady Rodziców i dzieci zapraszam na coroczny kiermasz jesienny, który w tym roku organizujemy pod hasłem "Z przepisu naszych babć". Każda z grup przygotuje swoje smakołyki, które będzie można zakupić, a tym samym zasilić
    Komunikat 2018-10-22, 13:36 | autor: Lidia Walczak-Iżycka
  • 12 października w ramach międzynarodowego projektu "Piękna Nasza Polska Cała" organizowanym przez wydawnictwo Bliżej Przedszkola wszystkie dzieci z naszej placówki wzięły udział w zawodach sportowych pod hasłem "Biało - czerwoni". Motywem przewodnim
    Relacja 2018-10-16, 21:23 | autor: Klaudia K
  • W piątek 12 października gościł w naszym przedszkolu teatr ze spektaklem "Zaczarowany pokój" Dzieci miały okazję przekonać się jak ważne są tolerancja, szacunek, pomoc, przyjaźń i miłość, a także czym skutkuje ich bagatelizowanie.
    Relacja 2018-10-16, 21:09 | autor: Klaudia K