Szanowni Państwo !

Drodzy Rodzice, wiem z przekazywanych nam informacji i telefonów, że wielu z Państwa popiera oczekiwania nauczycieli i całym sercem ich wspieracie, dostaję takie informacje również z innych placówek oświatowych. W imieniu wszystkich nauczycieli serdecznie za to dziękuję. Wiem zarówno ja jak i nauczyciele, że to bardzo trudny czas, Wy też pracujecie, pamiętamy kochani! Ale wiem też Szanowni Rodzice, że w swojej 30 letniej przygodzie z edukacją, nie spotkałam się z taką jednością wśród nauczycieli na różnych poziomach edukacji, myślę że daje to Państwu powód do tego by pomyśleć, że może jednak coś jest nie tak ? Może mają rację? Dajcie nauczycielom jeszcze czas, wytrzymajcie jeszcze trochę, następny tydzień nie będzie inny od tego, który minął.............dalej akcja strajkowa.
Z wyrazami szacunku wdzięczny dyrektor placówki. Lidia Walczak-Iżycka
Komunikat 2019-04-12, 17:11 | autor: Lidia Walczak-Iżycka