Dzieci z rocznika 2013/2014 - WYPRAWKA MALUCHA

Drodzy Rodzice!
Już niebawem, to jest od 1 września , Państwa pociechy rozpoczną swoją przygodę z przedszkolem, mamy nadzieje, że dzięki naszym wspólnym staraniom, czas adaptacji przebiegnie łagodnie i szybko. Wszystkie ważne informacje, przekażemy Państwu na pierwszy spotkaniu z nauczycielami grup i dyrektorem placówki.
Spotkanie planujemy w dniach 04-08 września w godzinach popołudniowych. Bardzo prosimy o przyjście na spotkanie bez dzieci, wówczas łatwiej będzie nam odpowiadać na pytania i poruszać tematy, które nie zawsze powinny być poruszane w obecności dzieci.
Wyprawka dla malucha- w pierwszych dniach !
Bielizna- ubranko na zmianę
Pościel (poszwa 140cm x 200cm a wewnątrz koc), jasiek (mała poduszka)
Kapcie w worku z materiału
Mały ręczniczek do rąk z zawieszką
Mokry papier toaletowy
Chusteczki higieniczne (duża paczka)
Proszę oczywiście zabrać ze sobą dużo zaufania i wiary w to, że zrobimy wszystko by Państwa dzieci czuły się bezpieczne i radosne. Jeżeli dzieci potrzebują domowych przyjaciół w postaci ulubionej zabawki czy Przytulanki, to proszę pozwolić im je zabrać.
Pozdrawiamy i zapraszamy.
Komunikat 2017-08-08, 21:24 | autor: Jola G