Przerwa wakacyjna !

Szanowni Państwo, zgodnie z umowa podpisaną z przedszkolem 01.09.2016r przypominam, iż lipiec to czas wakacji i odpoczynku zarówno dla dzieci jak i dla naszych pracowników. Życzę zatem udanego, obfitego w słońce, uśmiech i ruch urlopu. Bawcie się dobrze i bezpiecznie wracajcie do przedszkola.
Pamiętajcie również:
1. W lipcu nie wnosicie Państwo opłaty za przedszkole.
2. Rodzice, którzy zgłosili dziecko na sierpień, zobowiązani są do podpisania aneksu do umowy, na ten miesiąc/ od 01- 31.08. 2017r./
3. Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli podanie o przedszkole zastępcze, zostali przyjęcia do Przedszkola nr 79 ul. Piwna 14. Tel; 717986814. W przedszkolu zastępczym podpisujecie Państwo umowę, na czas pobytu dziecka i wnosicie opłatę na konto przedszkola zastępczego. Jeszcze raz, życzę Państwu udanego urlopu. Pozdrawiam.
Komunikat 2017-06-26, 13:17 | autor: Lidia Walczak-Iżycka