Czas na wycieczkę!

Kochane dzieci, zapraszamy na wycieczkę autokarową i piknik w otoczeniu zieleni.
Wyruszamy 20 czerwca /wtorek/ godzina 9.15 dlatego też, tego dnia zapraszamy na śniadanie już o godzinie 8.00.
W tym roku odwiedzamy:
Grupy I, II zapraszamy do Nadleśnictwa Miękinia. W programie: ścieżka edukacyjna w Mrozowie, po której przejdziemy z przewodnikiem leśnym poznając leśne bogactwa, piknik – kiełbaski z grilla, kanapka z żółtym serkiem i możliwość wspólnego smakowania wszystkiego, co mama dała do plecaka.
Grupy III a, IV, IV a zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego Kruczyna, koło Pęgowa. W programie: warsztaty edukacyjne „ Zielony dom” – spacery i wędrówki tropami leśnych zwierząt, piknik – kiełbaski z grilla, kanapka z żółtym serkiem i możliwość wspólnego smakowania wszystkiego, co mama dała do plecaka.
Kochani rodzice pamiętajcie!
Punktualnie rozpoczęty dzień, pozwoli na spokojne zrealizowanie wszystkich zaplanowanych działań !
Śniadanie godzina 8.00
Wyjazd godzina 9.15
Nie zabieramy: zabawek, kanapek i nadmiaru ubrań – proszę śledzić prognozę pogody na dzień wyjazdu.
Jak się ubrać? Wygodne pełne buty / adidasy/ długie lub krótkie spodnie w zależności od pogody /bluza lub kurtka przeciw deszczowa, czapka z daszkiem. Ubranie na cebulkę jest właściwe. Pamiętajmy o posmarowaniu dzieci preparatami
przeciw ukąszeniom komarów i kleszczy. Po powrocie czeka w przedszkolu przepyszna zupa pomidorowa i przekąski warzywne. Życzymy wszystkim dobrej zabawy.
Komunikat 2017-06-16, 15:32 | autor: Lidia Walczak-Iżycka